آیا سوالی دارید؟

_

لطفا سوالات زیر را بخوانید و اگر پاسخ سوال خود را پیدا نکردید، لطفا سوال خود را از طریق فرم این صفحه یا تماس در اینستاگرام، تلگرام و واتساپ بپرسید، ما در اسرع وقت به شما پاسخ خواهیم داد.

سوالات متداول

رژیم های مرکز مشاوره و رژیم درمانی ژیوان مخصوص چه کسانی است؟

برنامه های غذایی ارائه شده توسط این مرکز، قابلیت استفاده برای افراد زیر بسته به توصیه های مشاور تغذیه و رژیم درمانی در هر مورد بصورت مجزا، وجود دارد

  • افراد سالم جهت حفظ سلامتی و تناسب اندام (چاقی-لاغری-حفظ وزن)
  • افراد با مشکلات و بیماری های زمینه ای (لینک صفحه بیماری ها)
  • ورزشکاران
  • گیاهخواران
  • مراکز و سازمان ها
  • همچنین قابلیت تنظیم رژیم در کلیه گروه های سنی اعم از( شیر خوار، بانوان باردار و شیرده، کودکان، نوجوانان، جوانان، میانسالان و سالمندان) وجود دارد.
مزیت رژیم های مرکز تغذیه و رژیم درمانی ژیوان در چیست؟ چرا ژیوان؟

این روز ها شاهد  حجم کثیری از رژیم های همگانی و غیر اصولی هستیم  که معمولا توسط افراد غیر متخصص و نه بر مبنای علمی و مطالعات گسترده، بلکه  صرفا بر مبنای تجربه کوتاه مدت ( وگاها سلیقه شخصی) ایشان ارائه میشود.در این میان گاهی مراجعه کننده نتیجه دلخواه را به همین دلیل بدست نمی آورد و در شرایط بحرانی تر دچار عوارض گاها جبران ناپذیر این قبیل برنامه های غذایی می شود.

v      این مرکز اطمینان میدهد تمامی رژیم ها توسط کارشناسان تغذیه و رژیم درمانی با شماره نظام پزشکی  و عضویت انجمن تغذیه ایران تنظیم میشوند که همگی بر مبنای آخرین یافته های علمی و منابع  معتبر و تجربه کاری بالینی تغذیه درکلینیک و بیمارستان می باشد.

v      تمامی رژیم ها بسته به شرایط مزاجی، بالینی، فیزیکی و با توجه به شاخص های بدنی و بیوشیمیایی افراد ارائه میشود که برای هر فرد کاملا  منحصر به خود اوست. و قابل تعمیم به دیگری نیست.

v      ضمن اینکه رژیم های این مرکز ساده، قابل اجرا و بدور از عوارض رژیم های غیر اصولی هستند.

v      گروه های غذایی و  مواد اصلی و حیاتی و همچنین وعده های غذایی ، هرگز حذف نمیشوند (مگر به تشخیص متخصص در موارد خاص ) و شما میتوانید روال عادی زندگی را ضمن تغییر عادات غلط ادامه دهید.

v      بسته به شرایط و نظر متخصص، می توانید یک روز از رژیم را از روز تقلب یا اصطلاحا چیت استفاده کنید! به آن صورت که ضمن راهنمایی های مشاورتان هر غذایی که دوست دارید را خارج از رژیم نوش جان کنید!

v      قابلیت انعطاف در رژیم های ژیوان وجود دارد به این صورت که پکیج های مختلفی از لحاظ زمانی و محتویات باتوجه به شرایط و انتظارات شما موجود است، که میتوانید بهترین را برای خود انتخاب کنید

چه مدت زمان لازم است تا نتیجه دلخواه را از رژیم خود بگیریم؟

بسته به شرایط، انتظارات و توانایی هر فرد و البته صلاح دید مشاور تغذیه با توجه به وضعیت بالینی مراجعه کننده، این میزان در هر فرد متفاوت تخمین زده می شود.

و تمام سعی مرکز مشاوره تغذیه و رژیم درمانی ژوان بر این است که تا حد امکان بدور از عوارض و در بازه زمانی معقول و کوتاه مدت نتایج قابل رویت باشد.

از کجا بدانم کدام رژیم مناسب من است؟

در بخش خدمات سایت توضیحات مفصلی برایتان آورده شده است ضمن مطالع آن و با توجه به وضعیت خود، رژیم انتخابی تان را ثبت کنید

در غیر این صورت با تماس با ما از طریق تلفن، تلگرام، اینستاگرام و یا واتساپ از مشاور خود کمک بخواهیید تا با جزییات بیشتر راهنماییتان کند.

رژیم ها به چه صورت تنظیم میشوند؟

کالری رژیم و اقلام غذایی موجود در برنامه شما با توجه به پرسشنامه ای که پیشتر پر میکنید و اطلاعاتی که مشاور از شما میگیرد، صرفا منحصر به خودتان و صد البته بر مبنای اصول علمی و معتبر تنظیم میگردد.

اطلاعات دریافتی از شما بسته به انتخاب تان می تواند حضوری یا غیر حضوری اخذ شود که البته توصیه ما برای رعایت حداکثر دقت مراجعه حضوری است.

این اطلاعات  شامل موارد زیر است و نزد این مرکز کاملا محفوظ می ماند

آزمایشات خون اخیر، اندازه گیری های تن سنجی، عادات غذایی، بیماری ها و دارو های مصرفی و میزان فعالیت بدنی و….

تفاوت طرح چالشی با ویژه و با استاندارد در چیست؟

تجربه ثابت کرده است که توانایی و انتظارات افراد در نحوه اجرای برنامه متفاوت است از این رو این کلینیک با ارائه پکیج های متفاوت از لحاظ شیوه تنظیم برنامه غذایی برای کلیه افراد انتخابات مناسبی را در نظر دارد. تمامی رژیم ها اصولی و تحت نظر کارشناس تغذیه و رژیم درمانی و با کیفیت یکسان ولی با مزایای متفاوت نسبت به یکدیگر تنظیم میشوند. تفاوت اصلی عمدتا در تعداد منو های غذایی بصورت روزانه، هفتگی، ماهانه ی رژیم و همچنین خدمات جانبی اضافه بر برنامه  در کنار رژیم است. در صورت تمایل صفحه خدمات و توضیحات کامل تر را مطالعه کنید و در صورت نیاز به اطلاعات تکمیلی با کلینیک تماس حاصل فرمایید

چه مدت از ثبت رژیم در سایت و دریافت آن زمان میبرد؟

کلیه رژیم ها طی  ۲۴-۴۸ ساعت پس از ثبت برای شما از طریق راه های ارتباطی ای که ذکر میکنید، ارسال خواهد شد

در صورت عدم دریافت رژیم طی این مدت ، کلیه مبلغ به شما بازگشت داده خواهد شد.( تنظیم رژیم های مربوط به بیماران قسمت C ممکن است زمان بیشتری تا ۷۲ ساعت ببرد)

علت آنکه رژیم پس از پرداخت وجه ارسال نمیشود چیست؟

از آنجایی که در این مرکز هیچ رژیمی بصورت از پیش نوشته شده و آماده برای استفاده عموم وجود ندارد کلیه رژیم ها پس از بررسی دقیق شرایط شما توسط کارشناس و بصورت تخصصی برای شخص شما تنظیم می شود. لذا این پروسه کمی زمان بر است

برای اخذ رژیم حتما باید عضویت در سایت را تکمیل کنم؟

در صورتیکه بخواهید از سایت دریافت کنید، بله.

در غیر این صورت میتوانید با مراجعه حضوری و یا مشاوره آنلاین از طریق شماره ۰۹۹۱۲۰۱۹۰۶۹ در خواست رژیم نمایید

چرا ثبت اطلاعات ضروری است؟

چون بدون دانستن شرایط و اطلاعات بالینی و تن سنجی و مصرف دارو های شما امکان تنظیم رژیم اصولی وجود ندارد! اطلاعات شما ضامن حفظ سلامتی شماست و این مرکز اطمینان میدهد کلیه مشخصات شما کاملا محفوظ نزد مرکز مشاوره و رژیم درمانی ژیوان است

سایر سوالات

چه میزان اطمینان وجود دارد که پرداخت من امن صورت میگیرد؟

پرداخت های شما از طریق درگاه های بانکی معتبر کشور در حال حاضر توسط شرکت زرین پال انجام می شود. نماد اعتماد این شرکت روی سایت قرار داشته و همچنین تمامی تراکنش ها تحت نظر پلیس فتا و بانک مرکزی با امنیت صددرصدی انجام می شود. همچنین پس از انجام پرداخت رژیم انتخابی شما در پروفایل شما در سایت ژیوان نیز ثبت شده و قابل مشاهده می باشد. از این بابت نیز می توانید اطمینان کامل داشته باشید که رژیم انتخابی شما در دست تحلیل و تهیه با استفاده از اطلاعاتی که در هنگام ثبت نام در ژیوان ثبت کرده اید می باشد.

امکان مراجعه حضوری وجود دارد؟

با تعیین وقت قبلی امکان مشاوره توسط متخصص  برای شما وجود دارد.

لطفا برای تعیین نوبت از طریق فرم درنظر گرفته شد سایت ( در کامپیوتر گزینه دریافت نوبت در بالای سایت، در موبایل ابتدا گزینه منو که به صورت چند خط در کنار لوگوی ژیوان قرار دارد را انتخاب کرده تا منو باز شده و سپس گزینه دریافت نوبت را انتخاب کرده ) اطلاعات خود را ثبت کرده تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود و یا با ارتباط از طریق شماره های تماس ۰۹۹۱۲۰۱۹۰۶۹ و ۰۲۱۲۶۶۵۸۶۳۱ و یا ارتباط از طریق اینستاگرام، تلگرام و یا واتساپ نسبت به دریافت نوبت حضور در کلینیک اقدام کنید.

از ما بپرسید