تنظیم رژیم استاندارد

تومان45,000

محدودیت سنی: ندارد

جهت عزیزانی که نمی توانند به دلایل مختلف برنامه روزانه مشخص و پیشنهادی ژیوان جهت سالم خواری را دریافت کنند در این روش کالری مورد نیاز و مناسب فرد تایین می شود و صرفا تعداد واحد های مورد نیازاز گروه های غذایی در هر وعده  بهمراه لیست جانشینی  مواد غذایی  ارائه می گردد ولی منو غذایی به تفکیک هر روز ارائه نمی گیرد.

این دسته شامل موارد زیر است:

  • مشاوره و پاسخگویی آنلاین
  • تفسیر و انالیز نتایج آزمایش خون و ادرار و ترکیب بدن مراجعه کننده

کلیه برنامه ها بر اساس شرایط هر فرد بصورت مجزا برای خود فرد تنظیم می گردد.

توضیحات

1

می دانیم که این روز ها شیوع گسترده چاقی و اضافه وزن هم در ایران و هم در جهان و اهمیت حفظ تناسب اندام و داشتن وزن ایده آل یک دغدغه همگانی شده است این دغدغه هم از نظر معیار های زیبا شناختی و هم از نظر پیشگیری از بروز و شیوع بیماری هایی مانند: دیابت، کبد چرب، بیماری های قلبی عروقی و برخی انواع سرطان و . . . قابل توجه است.

آیا
گیاهخوار
هستید؟

چنانچه به دلایل مختلف اعتقادی، اخلاقی، مزاجی و… تصمیم به داشتن سبک خوراک گیاهخواری گرفته اید، کلینیک تغذیه و رژیم درمانی ژیوان با ارائه برنامه های غذایی و مکملی بر پایه وضعیت بالینی و مزاجی شما، همراهتان در این مسیر خواهد بود تا ضمن حفظ سلامت کلی، به دور از عوارض از رژیم غذایی خود لذت ببرید!

2

در این بین متاسفانه برخی از رژیم های طاقت فرسا و غیر علمی و غیر اصولی ، چندان کارامد نیستند از طرفی معمولا وزن بدست آمده پس از یک دوره رژیم غذایی، پایدار نیست و عوارض گاها جبران نا پذیری را برای شخص بهمراه می اورند. استاپ وزنی، ریزش مو، مشکلات پوستی، ابتلا به کبد چرب، اختلال متابولیسم، خستگی، تهوع، سردرد و سر گیجه و کمبود مواد مغذی ضروری بدن پاره ای از این موارد است.

از طرفی رژیم های تغذیه ای عموما همگانی بوده و منحصر به مزاج، ذائقه و سایر شرایط تاثیر گذار شخص نیست و این خود خطر ساز است.

پیشنهاد کلینیک تغذیه و رژیم درمانی ژیوان استفاده از یک برنامه غذایی و تمرینی متناسب با شرایط خود فرد، تحت نظر متخصصین مربوطه در این حوزه است. تا هم اصولی و هم آسان تناسب اندام را بدور از عوارض تجربه کنید!

توضیحات تکمیلی

package

یک ماهه

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “تنظیم رژیم استاندارد”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما شاید این را هم دوست داشته باشید

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “تنظیم رژیم استاندارد”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *